اینجا هستید :Skip Navigation Links
مهندس گلابکش: میزان توزیع سود بین سهامداران درسال گذشته بی سابقه بوده است. مهندس گلابکش: میزان توزیع سود بین سهامداران درسال گذشته بی سابقه بوده است.

جلسه توجیهی پیش مجمع با حضور نمایندگان سهامداران شرکت نصر میثاق اهواز در دفترمرکزی تشکیل گردید . در این جلسه که ابتدا با تلاوت آیاتی از قرآن مجید شروع شد؛رییس هییت مدیره و مدیر عامل شرکت نصرمیثاق اهواز طی سخنانی گفتند:علاوه بر فعالیت های فعلی شرکت ما باید در زمینه های جدید نیز سرمایه گذاری داشته باشد یعنی سبد درآمدی ما تنها به بخش پیمانکاری خلاصه نشود بلکه از سایر روش ها نیز منابع مالی خود را تامین کنیم.

مهندس گلابکس افزودند :علی رغم مشکلاتی که برای تامین منابع درآمدی شرکت داشته ایم  اما در سال گذشته تعهدات مالی را به موقع انجام و سود سهام بالایی توزیع کردیم که تا کنون سابقه نداشته است.

مدیر عامل شرکت نصر میثاق در ادامه سخنان خود یادآور شدند :با مذاکراتی که با سازمان جهاد کشاورزی خوزستان  و مجموعه کشت و صنعت کارون داشتیم به لطف خدا شرایط خوبی ایجاد خواهد شد وهمچنین در بخش پرورش ماهی بصورت مشارکتی با طرف چینی ، کارخانه  خوراک دام و پروژه های دیگری که در حال مذاکره و بعضا بخشی از مراحل را نیز پشت سر گذاشته  ایم.

مهندس گلابکش در خاتمه خاطر نشان کرد:

مجموعه سهامداران فعلی نسل دسته اول بوده و شرایط  گذشته روال آرامی را سپری کرده و این آرامش ، هم برای مدیران و هم سهامداران بوده است و وظیفه شما نمایندگان سهامداران درآینده سنگین است چرا که حضور ونظارت قانونی شما سرنوشت ساز است وگاهی شرکت هایی در اوج اند وبه علت عدم نظارت صحیح وقانونی ممکن است با یک حرکت نادرست زمین بخورند ، لذاضرورت داردکه شما نمایندگان سهامداران به قوانین ومقررات شرکت داری آشنایی کامل پیدا کنید

شرکت ما در بین کارفرمایان اعتبار زیادی دارد و اعتمادی گه ما برای آنان بوجود آورده ایم استثنایی بوده و این اعتبار را نباید از دست بدهیم . اعتبار شرکت مانند آبروی فرد می باشد که نباید بگذاریم خدشه ای به اعتبار آن نزد کارفرمایان وارد شود لازمه  حفظ این اعتبار نظارت  ونظام مند شدن امور در شرکت می باشد و اقدامات خوبی برای این کار انجام داده ایم و باید نظام  پرداخت ، نظام مالی و

 حقوقی خوبی داشته باشیم . باید قانون آنچنان باشد که جلوی هرگونه سوء استفاده گرفته شود شما باید کلاس های آموزشی را بگذرانید و صاحب نظر شوید یعنی نظر شما نظر مالی و کارشناسی باشد.

تاریخ: ۱۳۷۵/۰۱/۲۸
روابط عمومی شرکت نصرمیثاق اهواز