اینجا هستید :Skip Navigation Links
تقاطع غیرهمسطح میدان بسیج اندیمشک،مسیرجاده ترانزیتی جنوب - تهران افتتاح شد تقاطع غیرهمسطح میدان بسیج اندیمشک،مسیرجاده ترانزیتی جنوب - تهران افتتاح شد

باحضورجمعی از مدیران کشوری و استانی فاز اول تقاطع غیرهمسطح میدان بسیج ‏اندیمشک واقع در مسیر جاده ترانزیتی جنوب - تهران افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

این مراسم با حضور دکتر خادمی معاون ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، دکتر مقتدایی استاندار خوزستان ، مهندس کداخدازاده مدیرکل راه های غرب و مرکز کشور، مهندس رحمانی مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان ، دارایی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، خدامی امام جمعه شهرستان اندیمشک ، مهندس گودرزی مدیرعامل شرکت متراسامان ومهندس ترکمن مدیرپروژه افتتاح شد .

این پروژه با اعتبار اولیه110/000/000/000  ریال از طرف شرکت ساخت توسعه راه های کشور بعنوان کارفرما ، توسط شرکت  متراسامان ازشرکت های زیرگروه شرکت نصرمیثاق اهوازساخته شد ومورد بهره برداری قرارگرفت ومسئولیت نظارت این پروژه نیزبه عهده ی شرکت ایمن پنام راه  بوده است .
معاون شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در مراسم افتتاح این طرح عمرانی با اشاره به اهمیت این پروژه گفت : تقاطع غیر همسطح کمربندی اندیمشک با بزرگراه اندیمشک - دزفول در ‏شمال خوزستان به منظور رفع گره ترافیکی در این نقطه و با اعتبار اولیه  110 میلیارد ‏ریال ساخته شده است که نقش مهمی در حمل و نقل بار و مسافر در این مسیر دارد .

دکتر خادمی افزود : این تقاطع در مسیر اهواز به خرم آباد روگذر و در مسیر دزفول به ‏اندیمشک زیرگذر می باشد، ضمن اینکه بخش زیرگذر آن ارتباط 2 شهراندیمشک و دزفول را برقرار کرده و طول آن  400 مترمی باشد که در ساخت آن از سازه های بتنی استفاده شده است.‏
معاون شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشوراظهارکرد :  در بخش دیگری از این تقاطع پل هوایی برای عبوروسایط نقلیه در جاده کمربندی تهران - جنوب ‏به طول 420 متر و طول هلال آن 70 متر طراحی شده است که در فاز دوم این پروژه احداث می گردد .
معاون شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور یادآورشد : ساخت دوربرگردان های همسطح برای دسترسی به چهار جهت و ارتباط مسیرهای چهارگانه را از دیگر ویژگی های این تقاطع برشمرد وگفت در اجرای کل فازها سامانه ‏روشنایی مناسب نیز طراحی شده است .
تاریخ: ۱۳۹۴/۰۳/۱۹