اینجا هستید :Skip Navigation Links
اجرای کامل طرح ۵۵۰ هزار هکتاری ، بخش کشاورزی و اشتغال در خوزستان را متحول خواهد کرد اجرای کامل طرح ۵۵۰ هزار هکتاری ، بخش کشاورزی و اشتغال در خوزستان را متحول خواهد کرد
رییس‌جمهور نام‌گذاری سال ۹۴ تحت عنوان «دولت، ملت؛ همدلی و همزبانی» را بهترین عیدی از سوی مقام معظم رهبری برای دولت و ملت توصیف کرد .
حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در دیدار نوروزی با جمعی از وزرا، معاونین و مدیران دستگاه‌های اجرایی تصریح کرد:
باید با همدلی، عزم عمومی، تلاش و کار پیگیر سختی‌هایی را که مردم به ویژه در سال‌های اخیر متحمل شدند به نحو شایسته جبران کنیم .
روحانی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در حال حاضر کشور با مشکل کم آبی و خشکسالی مواجه است، بر ضرورت اصلاح الگوی مصرف آب تاکید کرد و گفت: وزارت نیرو باید با تشکیل کارگروه های ویژه اقدامات لازم را برای اصلاح الگوی مصرف آب خانگی و کشاورزی انجام دهد .
دکتر روحانی با اشاره به طرح احیای۵۵۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان خوزستان، گفت: با اجرای کامل این طرح، بخش کشاورزی و به تبع آن اشتغال در این استان، متحول خواهد شد .
رییس جمهور مصرف اصلی آب در کشور را در بخش کشاورزی عنوان کرد و اظهار داشت : دولت با اختصاص ۱۰ میلیارد دلار به بخش آب، کار بسیار بزرگی انجام داد و باید در سال های آینده با توسعه کشت گلخانه ای، استفاده از آب در کشور را بیش از پیش مدیریت کنیم .

تاریخ: ۱۳۹۴/۰۱/۱۹